Žurnalo „Lututė“ 2021 m. Nr.1-12 rinkinys plius magnetukas su pelėda dovanų

NaujienaPopuliari
Akcija -52%

Prekės kodas: 91199

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Žurnalo „Lututė“ 2021 m. Nr.1-12 rinkinys plius magnetukas su pelėda dovanų

€1100 €2300 su PVM
Sutaupote - €1200
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Žurnalo „Lututė“ 2021 m. Nr.1-12 rinkinys plius magnetukas su pelėda dovanų

„Lututė“ – išmanusis žurnaliukas smalsiems, gamta besidomintiems vaikams! Kiekviename numeryje rasite ne tik garsų, bet ir vaizdo įrašų apie mūsų gyvūnus.

Nuo šiol į jūsų namus atkeliaus NE PAPRASTA, O IŠMANIOJI „LUTUTĖ“! Kodėl išmanioji? Todėl, kad kiekviename numeryje rasite ne tik garsų, bet ir vaizdo įrašų apie pačius įvairius mūsų gyvūnus. Jums tereikės išmaniuoju įrenginiu nuskaityti pateikiamus QR kodus ir galėsite stebėti, ką veikia, pavyzdžiui, barsukas, lapė ar mūsų girių galiūnas stumbras.

„Lututė“ skirta ikimokyklinio amžiaus vaikams ir pradinių klasių moksleiviams. Sklaidydami puikiomis gamtos fotografų nuotraukomis iliustruotą žurnaliuką mažieji skaitytojai atvers gamtos paslapčių skrynią, iš arti stebės net pačių paslaptingiausių gyvūnų gyvenimą, sužinos galybę įdomybių apie įvairius gamtos reiškinius.
Drauge su žurnaliuko herojais Tute ir Pitu leisis į kvapą gniaužiančius pėdsekystės nuotykius. O galbūt ir patys, „apsiginklavę“ lupa, fotoaparatu ar išmaniuoju įrenginiu, keliaus į gamtą stebėti ir atskleisti jos paslapčių.
Kiekviename numeryje žurnaliuko skaitytojų laukia Tutės užduotėlės, o teisingai jas išsprendusių – įvairūs prizai.
Su mažaisiais skaitytojais „Lututė“ draugauja nuo 1995 metų!

Rinkinį sudaro:

1. Žurnalai: 2021 m. Lututė Nr. 1, Lututė Nr. 2, Lututė Nr. 3, Lututė Nr. 4, Lututė Nr. 5, Lututė Nr. 6, Lututė Nr. 7, Lututė Nr. 8, Lututė Nr. 9, Lututė Nr. 10, Lututė Nr. 11, Nr.12

2. Magnetukas su pelėda.

3. Supakuota į polietileninį maišelį .

Parašyti atsiliepimą
Rašyti
Skambinti