Žurnalo „Lututė“ prenumerata 2024 m. 1-6 mėn.

Prekės kodas: 82

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Žurnalo „Lututė“ prenumerata 2024 m. 1-6 mėn.

„Lututė“ – išmanusis žurnaliukas smalsiems, gamta besidomintiems vaikams!

Svarbu! Einamojo mėn. žurnalas išleidžiamas paskutinėmis mėnesio dienomis. Žurnalas pristatomas iki sekančio mėnesio 15 d.

€1470 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Leidykla "Lututė"

Žurnalo „Lututė“ prenumerata 2024 m. 1-6 mėn.

Žurnalo apimtis – 32 puslapiai. 12 numerių per metus.

„Lututė“ – išmanusis žurnaliukas smalsiems, gamta besidomintiems vaikams!

Nuo šiol į jūsų namus atkeliaus NE PAPRASTA, O IŠMANIOJI „LUTUTĖ“! Kodėl išmanioji? Todėl, kad kiekviename numeryje rasite ne tik garsų, bet ir vaizdo įrašų apie pačius įvairiausius mūsų gyvūnus. Jums tereikės išmaniuoju įrenginiu nuskaityti pateikiamus QR kodus ir galėsite stebėti, ką veikia, pavyzdžiui, barsukas, lapė ar mūsų girių galiūnas stumbras.

„Lututė“ skirta ikimokyklinio amžiaus vaikams ir pradinių klasių moksleiviams. Sklaidydami puikiomis gamtos fotografų nuotraukomis iliustruotą žurnaliuką mažieji skaitytojai atvers gamtos paslapčių skrynią, iš arti stebės net pačių paslaptingiausių gyvūnų gyvenimą, sužinos galybę įdomybių apie įvairius gamtos reiškinius.
Drauge su žurnaliuko herojais Tute ir Pitu leisis į kvapą gniaužiančius pėdsekystės nuotykius. O galbūt ir patys, „apsiginklavę“ lupa, fotoaparatu ar išmaniuoju įrenginiu, keliaus į gamtą stebėti ir atskleisti jos paslapčių.
Kiekviename numeryje žurnaliuko skaitytojų laukia Tutės užduotėlės, o teisingai jas išsprendusių – įvairūs prizai.

Su mažaisiais skaitytojais „Lututė“ draugauja nuo 1995 metų!

Svarbu! Einamojo mėnesio žurnalas išleidžiamas paskutinėmis mėnesio dienomis. Žurnalas pristatomas iki kito mėnesio 15 d.

Parašyti atsiliepimą
Rašyti
Skambinti